Majandusjuht

Theresa Pulst

Theresa Pulst

Lahendajana olen tegutsenud 2023. aasta algusest peale ja sama aasta augustis võtsin auga vastu ka majandusjuhi koha. Olen lõpetanud psühholoogia bakalauareuse õppes 2 aastat, kuid minu sees olev tung reisida sundis mind vähemalt järgmised pool aastat Belgias veetma ja seega õpinguid pikendama. Töötan ka väikest viisi ajakirjanikuna, kusjuures võib-olla veidi irooniliselt on mu peamiseks teemaks see, kui äge on Eesti! Armastan inimesi, psühholoogiat ja kasse.

Võta Theresaga ühendust!

majandusjuht@lahendus.net

Teised juhatuse liikmed

Loona Paula Peetso
Tegevjuht

Loona Paula Peetso

Lahendajana olen tegutsenud Lahenduses alates 2022. aasta veebruarist. 2023. aasta sügisel läksin uue väljakutsena üle tegevjuhi kohale.
Liisa Liik
Infojuht

Liisa Liik

Hakkasin lahendajaks 2022. aasta veebruaris ning alates sama aasta suvest tegutsen infojuhina.
Eliise Marie Rebane
Klienditöö koordinaator

Eliise Marie Rebane

Liitusin Lahendusega 2022.aasta alguses, mil minust sai lahendaja. 2022.aasta suvest võtsin lisaks enda peale klienditöö koordinaatori ameti.
Iiris Rodin
Tallinna personalijuht

Iiris Rodin

Liitusin lahendusega 2023. aasta alguses, kui minust sai lahendaja. Hiljem samal aastal astusin ka Tallinna personalijuhi ametisse.
Anette Alapert
Tartu personalijuht

Anette Alapert

Lahendusega liitusin 2022. aasta veebruaris, mil minust sai lahendaja. Nüüd 2022. aasta juunis otsustasin end proovile panna ka personalijuhi rollis.
Triin Spitz
Koolitusjuht

Triin Spitz

Olen lahendajana tegutsenud 2022. aasta algusest saadik. Augustis 2023 liitusin juhatusega, et teostada end koolitusjuhina.
Theresa Pulst
Majandusjuht

Theresa Pulst

Lahendajana olen tegutsenud 2023. aasta algusest peale ja sama aasta augustis võtsin auga vastu ka majandusjuhi koha.